Makijaż wieczorowy z Golden Rose

Trwałość, rozświetlona cera i podkreślone oczy – tego zazwyczaj kobiety oczekują od swojego makijażu wieczorowego. Jest on przeznaczony na wyjątkowe okazje – na przykład walentynkową kolację z ukochanym, imprezę urodzinową, czy sylwestrowy bal.

Taki makijaż, przeznaczony do zadań specjalnych, możemy wykonać za pomocą sprawdzonych kosmetyków Golden Rose, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

Są to produkty niedrogie, ale cechujące się wysoką jakością, trwałością oraz dobrym napigmentowaniem. Idealnie sprawdzą się u kobiet, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, ale i u osób bardziej wprawionych w tej dziedznie.

Kosmetyki Golden Rose i kuszący makijaż wieczorowy

Podstawą makijażu na specjalne okazje jest wyrównany koloryt skóry. Uzyskamy to za pomocą podkładu i dobrego, matującego pudru. W asortymencie Golden Rose znajduje się również lekki krem BB, który dobrze sprawdzi się u kobiet, które nie mają problemu z niedoskonałościami skóry i pragną delikatnego efektu.

Kolejne kosmetyki marki Golden Rose, po które możemy sięgnąć przy takim makijażu, to rozświetlające cienie do powiek, wydłużający tusz do rzęs oraz trwała, matowa kredka do ust z popularnej serii „Crayon Lipstick”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *