Tusz do rzęs – jaki wybrać?

Kończy ci się tusz i nosisz się z zamiarem zakupu nowego. Zastanawiasz się czy kupić tusz do rzęs sprawdzony, który już używałaś, czy może zdecydować się na zmianę. Na rynku wciąż pojawiają się nowinki kosmetyczne, producenci prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach, więc na pewno warto pokusić się o wypróbowanie czegoś nowego.

W drogeriach i sklepach kosmetycznych znaleźć można tusze do rzęs o przeróżnych kolorach i konsystencjach. Każda kobieta znajdzie produkt, który na pewno ją usatysfakcjonuje. Dla amatorek lekkiego, dziennego  makijażu polecane są maskary o kolorze zbliżonym do naturalnego. Dobrym rozwiązaniem będzie brązowy lub grafitowy. Tuszując rzęsy takim kolorem tuszu do rzęs, uzyskać można delikatny efekt, dyskretnie podkreślający urodę. Kobietom przebojowym, lubiącym eksperymentować z kolorem, można z powodzeniem polecić kolorowe tusze do rzęs. Niebieskie, zielone, w kolorze tęczówki oka lub kontrastowe. Wszystko zależy od upodobań i nastroju.

Tradycjonalistki nie wyobrażają sobie tuszu do rzęs innego niż czarny. Głęboka czerń podkreśla wyrazistość spojrzenia i pozwala uzyskać intensywny makijaż. Idealnie nadaje się na wieczór, ale odpowiednio zaaplikowany, sprawdzi się także na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *